РЕШЕЊЕ ЗА ПРУГУ КРОЗ ЧОРТАНОВЦЕ И БЕШКУ Чекају "сигнал" бар за стајалишта
ЖИТЕЉИ Чортановаца и Бешке, који су после реконструкције пруге од Београда до Новог Сада добили заједничку железничку станицу, готово подједнако удаљену од оба места - како је саопштено после састанка првог човека Инђије, Владимира Гака, са представницима двају месних заједница, Мирком Мијатовићем и Новицом Темуновићем - добиће осам нових полазака аутобуса, па ће и они моћи да користе благодети савременог колосека.
Фото Општина Инђија
- Поново сам био у Министарству саобраћаја, и опет је речено да не постоје технички услови за формирање железничких станица у ова два места, па ће бити појачан аутобуски саобраћај у Бешки и Чортановцима, који ћемо ускладити са поласцима возова. То ће бити додатак постојећим кружним линијама, а затражили смо и информацију да ли постоје капацитети да се на обе локације изграде бар железничка стајалишта - објаснио је Гак.
Препоручујемо
АКРЕДИТАЦИЈА НА ЧАК СЕДАМ ГОДИНА: Дом здравља у Ваљеву поново сврстан у медицинску елиту
11. 03. 2026. у 06:45
РЕКОНСТРУКЦИЈА ВОДОВОДНЕ МРЕЖЕ У АПАТИНУ: Влада определила 284 милиона динара
10. 03. 2026. у 13:47
"НАДАМО СЕ ДА ЋЕ ОСТАТИ У СКЛАДИШТУ" Хрватски министар у паници због најновијих ракета: Вучићева Србија и снага наше војске једина тема!
СРБИЈА председника Александра Вучића и снага наше војске, која је Вучићевим залагањем подигнута из пепела, једина је тема у Хрватској!
10. 03. 2026. у 18:10
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"
ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.
11. 03. 2026. у 13:59
Коментари (0)