БРАВУРЕ НА БАЛУ У НОВОМ САДУ: Музички спектакл Уметничког ансамбла „Станислав Бинички“
ГАЛА музички спектакл „На балу у Новом Саду“ Уметничког ансамбла Министарства одбране „Станислав Бинички” биће приређен вечерас у 20 сати у Градској концертној дворани Новог Сада ((Булевар цара Лазара 67).
Фото : промо
Биће то спектакуларан музички угођај на коме ће се преплитати валцери, маршеви, арије и најлепши љубавни дуети у делима чувених композитора (Ђоакино Росини, П. И. Чајковски, Ђузепе Верди, Пјетро Маскањи, Франческо Чилеа, Жорж Бизе, Станислав Бинички...)
На сцени ће бити педесет врхунских инструменталиста уз уметничко руководство нашег истакнутог маестра и диригента Дејана Савића. У најлепшим лирским оперским бравурама наступиће новосадска сопранисткиња Зорица Белић и Жељко Андрић, баритон.
Концерт се реализује у оквиру фебруарских културних свечаности поводом 1. фебруара, Дана града Новог Сада, у оквиру којег је читав овај месец посвећен култури. Карте се могу набавити на продајним местима „GigsTix-а” и на интернет страници www.gigstix.com.
Препоручујемо
ЗБОГ КВАРА НА ГЛАВНОМ ДОВОДУ: И данас проблем са водоснабдевањем Параћина и Ћуприје
21. 01. 2026. у 16:42
"ВИ СТЕ ЧОВЕК У ОЧАЈНОМ ПОЛОЖАЈУ" Орбан упутио бруталну поруку Зеленском: Свако ће добити оно што заслужује
МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан упутио је поруку украјинском председнику Владимиру Зеленском на друштвеној мрежи Икс у којој наводи да му се чини да "нећемо моћи да дођемо до разумевања".
22. 01. 2026. у 17:27
ТРАМП САОПШТИО УДАРНУ ВЕСТ О ГРЕНЛАНДУ У ДАВОСУ
ПРЕДСЕДНИК САД Доналд Трамп рекао је да неће користити силу против Гренланда.
21. 01. 2026. у 15:13
КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)
БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.
22. 01. 2026. у 10:10
Коментари (0)