ДЕЧЈИ ПАРКОВИ ЧЕСТО НА МЕТИ ВАНДАЛА: За поправке издвојено 11,3 милиона
Градска управа Пожаревца расписала је јавну набавку за одржавање мобилијара у дечјим парковима, за суму процењену на 11,3 милиона динара.
Д.Н.
Справе за децу у овим парковима често су на мети вандала, па се претпоставља да ће највећи део планиране суме бити утрошен на поправљање онога што они оштете или униште.
Извођач изабран у поступку јавне набавке биће у обавези да поправи или замени оштећени мобилијар у року од три дана од издавања налога. Он ће наведене послове обављати на преко 60 локација у Пожаревцу и Костолцу.
Препоручујемо
ОГЛАШЕНА ПРОДАЈА ИМОВИНЕ АУТОБУСКОГ ПРЕВОЗНИКА ИЗ ВРШЦА Оде фирма за 615 милиона
25. 01. 2026. у 20:00
"ТРАМП ТАМО ДА ИЗБАЦИ 1000 ВОЈНИКА НА ОСТРВО, НИКО МУ СЕ НЕЋЕ СУПРОСТАВИТИ" Вучић о Гренланду - Када питам а како Косово, сви спусте главу!
ГОВОРЕЋИ јутрос у емисији "Јутро" на Телевизији Прва, председник Србије Александар Вучић дотакао се и лицемерја међународне заједнице када је у питању однос који сада имају по питању Гренланда и онај који су некада имали по питању Косова и Метохије.
25. 01. 2026. у 13:20
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује
НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. у 14:21
СВИ СТЕ ФОЛИРАНТИ! Дара Бубамара напустила Звезде Гранда - реаговала Цеца "Није фер, ни колегијално"
ПЕВАЧИЦА Дара Бубамара реаговала је бурно на критике које је добио њен кандидат од стране њених колега из "Звезда Гранда".
25. 01. 2026. у 13:10
Коментари (0)