ПАРАЋИНСКИ ПРОФЕСОР НА ПОЛУМАРАТОНУ У БАРСЕЛОНИ Трчао у част Дана државности
ПРОФЕСОР фискултуре Саша Петровић, истрчао је и полумаратон у Барселони и успех посветио Дану државности Србије.
Фото: Приватна архива
Током учешћа у манифестацији која је окупила око 28.000 такмичара из читавог света, овај Параћинац сусрео се и са Александром Станковићем, представником наше заједнице која се редовно окупља у тамошњој Српској православној цркви, те подсетио да су му ново представљање града на Црници омогућили локални привредници и СРЦ "7. јули".
Препоручујемо
ВЕЛИКИ СТРАХ ЗАВЛАДАО У ЕВРОПИ Зеленског упозоравају: "Ништа не потписуј"
ЕВРОПСКИ челници потајно саветују украјинског председника Володимира Зеленског да буде опрезан поводом напора Сједињених Држава да постигну мировни споразум са Русијом.
07. 12. 2025. у 08:38
НОВИ ДЕТАЉИ У ИСТРАЗИ, ЗАВРШЕНО ВЕШТАЧЕЊЕ ВОЗИЛА Откривено како је дошло до несреће у којој су погинули Ана Радовић и Александар
ОТКРИВЕНИ су нови детаљи из истраге трагичне саобраћајне несреће у којој су страдали Ана Радовић (20) и Александар Масалушић (37).
07. 12. 2025. у 07:16
ДРСКО: Јелисавета Орашанин БЕЗ ДОЊЕГ ВЕША шета улицом (ФОТО)
ГЛУМИЦА Јелисавета Орашанин поново је привукла сву пажњу када се појавила у комбинацији која је изазвала праву буру на мрежама.
06. 12. 2025. у 20:35
Коментари (0)