БОЛНИЦА У КИКИНДИ ДОБИЛА АПАРАТ ЗА БЕБЕ: Поклон Фондације принцезе Катарине
Општа болница Кикинда добила је још једну донацију од Фондације принцезе Катарине, овај пут апарат за мерење слуха код новорођенчади.
Фото: Општа болница Кикинда
Уз подршку Министарства здравља Србије апарат је добило десет болница у нашој земљи.
Свечано уручење било је у среду, у Краљевском двору у Београду.
Ово је друга донација за кикиндску болницу од ове фондације у року од два месеца.
Установа је најпре добила два инкубатора, стационарни и транспортни, и пацијент монитор, а сада апарат за мерење слуха код новорођенчади, који је намењен Служби за гинекологију и акушерство.
Препоручујемо
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника
Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.
28. 04. 2026. у 20:51
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
Русија спрема напад на ТРИ европске земље - жели да тестира НАТО: Алармантне тврдње стручњака
ПРЕМА новој анализи, Русија се активно припрема за напад на балтичке државе, што би представљало велики војни изазов за Запад. Таквим потезом, Владимир Путин би тестирао спремност НАТО-а да брани три мале чланице - Естонију, Летонију и Литванију - у случају могућег почетка Трећег светског рата.
02. 05. 2026. у 21:42
Коментари (0)