МЕСНЕ ЗАЈЕДНИЦЕ СЕ ЗАИГРАЛЕ: У недељу ће се знати које две МЗ у Параћину најбоље играју мали фудбал
ПРВЕНСТВО месних заједница параћинске општине у малом фудбалу одржава се већ 14. година, а последњи турнир полако улази у завршницу.

Фото илустрација: Принтскрин/РТВ Канал М
Пријављене 33 екипе играле су душом и срцем, а прошле недеље су завршене четвртфиналне утакмице. Славиле су екипе МЗ „Центар“, „Бранко Крсмановић“, Бусиловац и Доње Видово, пред којима су сад полуфиналне утакмице.
Оне ће се одиграти у недељу, 11. фебруара у спортској хали СРЦ „7. јули“. Од 19 сати „Центар“ се састаје са екипом „Бранко Крсмановић“, док је утакмица између Бусиловца и Доњег Видова на програму од 20 сати.
Победници ће играти велико финале последње недеље фебруара, чиме се омиљено првенство, под покровитељством Општине Параћин, завршава.
Победничка екипа биће награђена продуженим викендом на Златибору, а награде ће добити и појединци - најбољи играч, стрелац и голман првенства. Новина је што ће на утешне награде моћи да рачунају другопласирана и трећепласирана екипа.

ТРАМП ОТКРИО КОЛИКО ЉУДИ НЕДЕЉНО ГИНЕ У УКРАЈИНИ: "Путин убија много украјинских војника"
ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп изјавио је данас да је незадовољан понашањем руског председника Владимира Путина и навео да разматра нове санкције против Русије.
08. 07. 2025. у 20:36

СКАНДАЛ! ПЛЕНКОВИЋ О УСТАШКОМ КОНЦЕРТУ ТОМПСОНА: "Поносни смо, једино он може да окупи пола милиона"
ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић одржао је конференцију за медије након седнице Председништва Хрватске демократске заједнице (ХДЗ). Главна тема била је концерт Марка Перковића Томпсона на Хиподрому и усташка иконографија која се тамо могла видети, али и чути.
07. 07. 2025. у 18:33

АРКАН ЈЕ ЗБОГ ЊЕГА ЗАПЛАКАО: Пустио је сузу на сахрани кума
ДРАГАН Ковач Кова, легенда шведског подземља, ликвидиран је пре тачно 24 године, испред ресторана у Стокхолму.
09. 07. 2025. у 11:36
Коментари (0)