СЕРГЕЈ ДРЖАВНИ ПРВАК: Члан Атлетског клуба „Хајдук маратон тим“ из Куле, освојио је титулу дворанског шампиона

Зоран Рајић

26. 01. 2024. у 06:59

СЕРГЕЈ Костић, члан Атлетског клуба „Хајдук маратон тим“ из Куле, освојио је титулу дворанског шампиона Србије на јуниорском првенству, одржаном протеклих дана у Београду.

СЕРГЕЈ  ДРЖАВНИ ПРВАК:  Члан Атлетског клуба „Хајдук маратон тим“ из Куле, освојио је титулу дворанског шампиона

фото Хајдук маратон тим

Сергеј, који по узрасту припада категорији старијих пионира, тријумфовао је у трци на 3.000 метара за млађе јуниоре, постигавши нови лични рекорд од 8 минута, 44 секунде и 81 стотинке. Остварио је и одлично друго место у трци на 1.500 метара, са резултатом 4:10:61.

УЧИНИЋЕМО СВЕ ДА СЕ КАО ЗЕМЉА УЗДИГНЕМО ПОСЛЕ ОВОГ УЖАСА Вучић положио цвеће у школи Владислав Рибникар (ФОТО)

"УЧИНИЋЕМО СВЕ ДА СЕ КАО ЗЕМЉА УЗДИГНЕМО ПОСЛЕ ОВОГ УЖАСА" Вучић положио цвеће у школи "Владислав Рибникар" (ФОТО)

ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић положио је цвеће у школи "Владислав Рибникар" на годишњицу убиства девет ученика и радника обезбеђења ове школе.

03. 05. 2024. у 07:26