У СПОРТСКОМ ЦЕНТРУ У ПАРАЋИНУ: Сутра наставак 14. Првенства МЗ у малом фудбалу
У ОКВИРУ 14. Првенства месних заједница у малом фудбалу, које се више од деценије игра у Параћину, обављено је жребање и одређени су парови осмофиналних утакмица.
Фото: З. Рашић
Како је објавио организатор, Спортско-рекреациони центар „7. јули“, 21. јануара, у недељу је наставак Првенства. Играће се четири утакмице, а састају се: Стубица - Текија, „Центар“ - Извор, „Бранко Крсмановић“ - Главица и Данково - Дреновац.
Наредне четири осмофиналне утакмице на програму су после седам дана, 28. јануара. Снаге ће одмерити фудбалске екипе осам месних заједница и то: Бусиловац - Мириловац, Шавац - Крежбинац, „11. конгрес 1“ - Стрижа и Доње Видово - Сикирица.
Прве утакмице оба викенда почињу у 18, а последње у 21 час. Организатор је објавио и како ће изгледати даљи ток такмичења до финала, када ће се дефинитивно знати која месна заједница на територији параћинске општине најбоље игра "најлепшу споредну ствар на свету".
Препоручујемо
„СПЕНС У ОБЈЕКТИВУ ФОТОГРАФА“ : Изложба радова Мартина Цандира и Филипа Бакића
13. 04. 2026. у 14:30
"РУСИ, ИДИТЕ КУЋИ!" Језива политичка порука са трга у Будимпешти, Мађар већ почео да ради по налогу Брисела (ВИДЕО)
ВЕЛИКИ политички заокрет у Мађарској најавио је лидер опозиционе Тисе Петар Мађар, који је после изборне победе поручио да земљу чека обнова пуног учешћа у Европској унији и НАТО, миран пренос власти и озбиљно преуређење државног врха.
13. 04. 2026. у 07:27
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
САМОУБИСТВО БИВШЕГ МИНИСТРА МУП-А ИСПРЕД СКУПШТИНЕ: Оставио 3 коверте, одузео себи живот због Хашког трибунала
На данашњи дан, 11. априла 2002. године, на улазу у здање Дома Народне Скупштине Србије (тадашње Скупштине СРЈ) у Београду, бивши министар унутрашњих послова Србије Влајко Стојиљковић извршио је самоубиство, непосредно након усвајања Закона о сарадњи са Хашким трибуналом. Преминуо је два дана касније од последица рањавања.
11. 04. 2026. у 21:30 >> 21:39
Коментари (0)