ОДОБРЕНО 35 ПРОЈЕКАТА: Подршка развоју сеоског туризма краљевачког краја

Чланови Привременог органа града Краљева усвојили су одлуку о расподели бесповратних подстицајних новчаних средстава намењених за развој сеоског туризма у краљевачком крају.

ОДОБРЕНО 35 ПРОЈЕКАТА: Подршка развоју сеоског туризма краљевачког краја

Г.Шљивић

На основу ове одлуке домаћинствима регистрованим за обављање туристичке делатности из градског буџета укупно је додељено 10 милиона динара.

Ове године на конкурс се са својим пројектима укупно пријавило 45 туристичких домаћинстава, од којих је, одлуком конкурсне Комисије, 35 добило бесповратна средства у појединачним износима од 110.000 до 480.000 динара.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.

10. 07. 2026. у 12:18

Коментари (0)

ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ СРЕЋНИ ЉУДИ? Морала сам да побегнем...