ПЕТ ГОДИНА ШКОЛЕ РОДИТЕЉСТВА: Дом здравља Вршац обележио мали јубилеј
ШКОЛА родитељства, која функционише при Дому здравља Вршац, обележила је пет година рада.
Фото: Град Вршац
Тим поводом стручни тим, који чине педијатри, гинеколози, бабице и патронажне сестре, одржао је предавање за тридесетак трудница, које и иначе редовно долазе на њихове радионице.
-Школа је отворена 2018. године у сарадњи са Министарством здравља, са циљем да стручним саветима помогнемо свим брачним паровима који се спремају за најважнију улогу у животу, а то је родитељство. Сви знамо да је породица основна ћелија друштва и као такву морамо да је ојачамо. Ако је породица јака, јака и држава и друштво – рекао је др Борко Минић, директор Дома здравља Вршац.
Радионице се одржавају сваког петка у просторијама Дома здравља, које су наменски уређене за школицу родитељства. Сваки пут се обрађује друга тематика.
Препоручујемо
ТРАМП ДОНЕО ОДЛУКУ: Повлачи амбасадоре и дипломате из окружења Србије
АДМИНИСТРАЦИЈА америчког председника Доналда Трампа повлачи скоро 30 каријерних дипломата са амбасадорских и других високих позиција у дипломатским представништвима САД у свету.
22. 12. 2025. у 10:32
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета
РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.
20. 12. 2025. у 09:41
ХРВАТИ ПОСЛАЛИ ЈАСНУ ПОРУКУ: "Држава нам је на погрешном путу!"
ВЕЋИНА грађана Хрватске сматра да земља иде у погрешном смеру, а највише примедби имају на корупцију, инфлацију, ниске плате, мале пензије и сиромаштво, показало је децембарско истраживање Кробарометра, објављено у Дневнику хрватске Нове ТВ.
26. 12. 2025. у 12:34
Коментари (0)