БОЈЕВО ГАЂАЊЕ ДО КРАЈА ОКТОБРА: Опрезно око стрелишта у Црној Бари

Рада Шегрт
Рада Шегрт

12. 10. 2023. у 12:49

Полицијска управа у Кикинди обавестила је грађане да ће до краја месеца, на стрелишту у Црној Бари код Чоке, изводити бојево гађање.

БОЈЕВО ГАЂАЊЕ ДО КРАЈА ОКТОБРА: Опрезно око стрелишта у Црној Бари

Фото: Р. Шегрт

Ова редовна активност полиције почела је јуче и трајаће у интервалу од 11 до 17 сати.

- Ради предузимања потребних мера безбедности, апелујемо на грађане да у предвиђеном времену не изводе пољске радове и не крећу се у близини стрелишта „Црна Бара“ – упозорили су из Полицијске управе у Кикинди.

На овом стрелишту бојево гађање, као редовна активност полиције, изводи се сваке године.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НАДАМО СЕ ДА ЋЕ ОСТАТИ У СКЛАДИШТУ Хрватски министар у паници због најновијих ракета: Вучићева Србија и снага наше војске једина тема!

"НАДАМО СЕ ДА ЋЕ ОСТАТИ У СКЛАДИШТУ" Хрватски министар у паници због најновијих ракета: Вучићева Србија и снага наше војске једина тема!

СРБИЈА председника Александра Вучића и снага наше војске, која је Вучићевим залагањем подигнута из пепела, једина је тема у Хрватској!

10. 03. 2026. у 18:10

ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице

ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице

АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.

06. 03. 2026. у 08:23

У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА Милановић љут на Израелца: Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!

"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"

ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.

11. 03. 2026. у 13:59

Коментари (0)

Циклус и губитак гвожђа: Скривени разлог за умор код многих жена