РАДОВИ У СОМБОРУ: Реконструкција Апатинског моста се приводи крају

РЕКОНСТРУКЦИЈА Апатинског моста у Сомбору, једног од најважнијих градских саобраћајних тачака, приводи се крају.

РАДОВИ У СОМБОРУ: Реконструкција Апатинског моста се приводи крају

фото: Град Сомбор

У току су завршни радови на уређењу приступних путева ка мосту и пешачко – бициклистичке стазе која је проширена са обе стране коловоза за 30 центиметара. Радови на конструкцији моста су завршени, као и систем одводњавања атмосферске воде, а тренутно се ради на армираним бетонским подлогама за постављање јавне расвете.

Завршетак радова и пуштање саобраћаја преко новог и проширеног моста очекује се у току следећег месеца.

Завршетком ових радова биће комплетирана реконструисана деоница пута од моста у Сомбору до улаза у Апатин, а становници ова два града моћи ће да стигну брже и безбедније до жељених дестинација.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

ОВДЕ ЈЕ СВЕ ПОЧЕЛО, ОВДЕ СЕ И ЗАВРШИЛО... Најбољи стрелац у историји Бразила, Нејмар, опростио се од репрезентације у сузама (ФОТО)