ДО САДА УЛОЖЕНО СКОРО 24 МИЛИОНА: Радови у Криваји код Шапца
У ШАБАЧКОЈ Месној заједници “Криваја”, у четири улице,после дугог низа година, добили су нов асфалт.
фото:В.Митрић
- Радимо студиозно, плански, а ови људи су сачекали трећу годину наше власти да и они дођу на ред. У Криваји смо урадили радове у вредности од 23.7 милиона динара. Грађевинска сезона на територији града Шапца је у пуном јеку. У току су радови на асфалтирању пута у Варни и Касарским ливадама. Очекује се и почетак радова у Поцерском Метковићу, на Летњиковцу и Букору - кажеградоначелник Шапца др Александар Пајић.
Село је је захвално локалној власти која им урадили и пут као и улично светло. До сада је у Криваји урађено пет километара пута 2017. године.
- После поплава 2014. када напредњаци нису били на власти у граду обновили су нам мост. Доста се, сада, ради у Поцерини и Мачви, желимо да се тако и настави - истиче Милан Симић, заменик председника Савета МЗ Криваја.
Препоручујемо
ЗА ЧЕТИРИ ГОДИНЕ 100 КИЛОМЕТАРА АСФАЛТА: У шабачком крају не престају са радовима
15. 08. 2023. у 17:26
ИНФРАСТРУКТУРНИ РАДОВИ У СВИЛАЈНЦУ: Наставља се реконструкција Криве чаршије (ФОТО)
13. 09. 2023. у 12:20
"ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА" Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку
ПРВИ резултати истраге трагедије која је откривена у суботу ујутру у породичној кући у близини „Слободине“ раскрснице у Чачку, говоре да је Владимир Чарапић (47) ножем преклао врат својој мајци Мили (72), а потом и свом оцу Неђу (79). Затим је себи истим сечивом нанео више убода по грудима и стомаку, а на крају је пререзао вене леве руке и тако на смрт искрварио.
07. 12. 2025. у 13:36
НОВО РЕШЕЊЕ ЗА УКРАЈИНУ: Европа прави план у случају да се САД повуку из конфликта
ЕВРОПСКЕ дипломате припремају сценарио подршке Украјини у случају повлачења САД из конфликта, преноси Блумберг, позивајући се на изворе.
07. 12. 2025. у 13:19
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)