НА ВОЈНОМ ПОЛИГОНУ „ПАСУЉАНСКЕ ЛИВАДЕ“: Војска Србије вежба гађање до петка

У ТОКУ је вежба гађања из наоружања Војске Србије у зони војног полигона Пасуљанске ливаде које ће трајати до 25. августа и то у времену од 5 до 20 сати.

НА ВОЈНОМ ПОЛИГОНУ „ПАСУЉАНСКЕ ЛИВАДЕ“: Војска Србије вежба гађање до петка

Фото: Фејсбук/Општина Параћин

Због тога су за саобраћај затворени путеви од Сисевца, преко Велике Папратне, Пасуљанских ливада, Троглан Баре, Мале и Велике Брезовице, Ресавице, Некудова, до Валкалуца, те од Сењског рудника до Троглан Баре.

Завршетак гађања биће означен скидањем црвених барјака са граница опасног подручја и повлачењем стражара.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ОРБАН СЕ ОГЛАСИО ЗБОГ СИТУАЦИЈЕ У ЗЕМЉИ: Издао хитно упозорење

ОРБАН СЕ ОГЛАСИО ЗБОГ СИТУАЦИЈЕ У ЗЕМЉИ: Издао хитно упозорење

ЛИДЕР мађарске опозиционе странке Фидес и бивши премијер земље Виктор Орбан оптужио је данас владу странке Тиса да води земљу ка диктатури, након полемике изазване изјавама бившег председника Јаноша Адера о планираним сменама државних функционера.

05. 07. 2026. у 12:34

ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине

ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине

ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.

01. 07. 2026. у 15:45

Коментари (0)

Комфор по мери клијената: Нова линија пакета АЛТА банке