ПАВЛОВИЋИ ДОБИЛИ КРОВ НАД ГЛАВОМ: Младом пару из Рековца новац за куповину куће

Зорица Глигоријевић

17. 08. 2023. у 16:22

ЗАХВАЉУЈУЋИ Министарству за бригу о селу, Марија и Милош Павловић из Рековца добили су бесповратна средства за куповину куће са окућницом.

ПАВЛОВИЋИ ДОБИЛИ КРОВ НАД ГЛАВОМ: Младом пару из Рековца новац за куповину куће

Фото:СО Рековац

Уговор о додели средстава данас су потписали представници Министарства за бригу о селу, помоћник председника општине Рековац Владимир Степановић испред општине Рековац и Марија и Милош Павловић.

Павловићи су четврто домаћинство у рековачкој општини које ће на овај начин обезбедити кров над главом.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЕЛИКО УПОЗОРЕЊЕ ВУЧИЋА: За годину и по дана суочићемо се са великим ратом, нико више не жели да слуша другу страну

ВЕЛИКО УПОЗОРЕЊЕ ВУЧИЋА: За годину и по дана суочићемо се са великим ратом, нико више не жели да слуша другу страну

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић рекао је данас, на форуму "ГЛОБСЕЦ БЕЛТАЛКС: Београдски економски разговори", да више нема рационалности у међународној политици и да се ускоро спрема велики сукоб.

09. 12. 2025. у 20:57

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (0)

ХРВАТСКА У ШОКУ: Ево шта су гробари из Београда урадили Бед блу бојсима, навијачима ФК Динамо Загреб! (ФОТО)