КЛУПА ЉУБАВИ У СЕФКЕРИНУ: Мештани иницирали да се направи место за фотографисање младенаца и туриста
У ПАРКУ у селу Сефкерин, у јужнобанатској општини Опово, постављена је клупа љубави, која представља нову туристичку атракцију тог места.
Фото: Глас Опова
Иницијатива је потекла од младих мештана, који су на тај начин желели да створе препознатљив кутак у ком ће се фотографисати парови, породице, младенци и туристи.
То је, како је најављено, само један у низу пројеката који би од Сефкерина, у ком живи преко 2.000 људи, требало да направи туристички примамљиво место.
У плану је да се наредних година у селу изгради спортско-рекреативни центар са језером и малим спортским теренима.
Препоручујемо
ТРАМП ДОНЕО ОДЛУКУ: Повлачи амбасадоре и дипломате из окружења Србије
АДМИНИСТРАЦИЈА америчког председника Доналда Трампа повлачи скоро 30 каријерних дипломата са амбасадорских и других високих позиција у дипломатским представништвима САД у свету.
22. 12. 2025. у 10:32
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета
РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.
20. 12. 2025. у 09:41
"САД ЈЕ ТИТО ОДЈЕДНОМ ПОБИО ЈАДНЕ ХРВАТЕ..." Ведрана о бившој држави: "Све сам више Југословенка како време одмиче!"
ВЕДРАНА не бира речи када говори о времену Југославије...
24. 12. 2025. у 09:52
Коментари (0)