БРЕГ БЕЗ ВОДЕ ЗБОГ УДАРА ГРОМА: Невреме у Вршцу поново ломило грање, чупало дрвеће…

Јелена Баљак

22. 07. 2023. у 12:14

НЕВРЕМЕ, које је синоћ протутњало кроз Вршац, поново је ломило грање, чупало дрвеће, носило црепове… Веће материјалне штете није било.

БРЕГ БЕЗ ВОДЕ ЗБОГ УДАРА ГРОМА: Невреме у Вршцу поново ломило грање, чупало дрвеће…

Фото: ЈКП Други октобар

ЈКП „Други октобар“ је саопштио да је због удара грома брег остао без воде, те да је у току санација тог проблема.

Комуналци су још у току ноћи, заједно са полицајцима и ватрогасцима, уклањали обрушено дрвеће и грање пре свега како би саобраћај био проходан.

Једно стабло се било обрушило код Приставе, а једна грана је запела у жицама електровода у Маргитском насељу. Пале су гране и на Градском базену.

Оштећени су и пластеници, кровови бројних кућа у граду и селима.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује

У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује

НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.

23. 01. 2026. у 14:21

Коментари (0)

ТУКАО МЕ ЈЕ СВАКИ ДАН: Гоца Лазаревић проговорила о тешкој прошлости - Много сам се намучила, све је било сурово