ДРВО ПАЛО НА ТРАФИКУ: Позната судбина заробљене жене (ВИДЕО)
НА Београдском кеју, преко пута Дома војске, у Новом Саду дрво је пало на трафику.
Фото: Притнсркин
Припадници Сектора за ванредне ситуације МУП спасили су вечерас пет особа, од тога двоје деце.
Спасили су жену из киоска на Београдском Кеју у Новом Саду на који је пало дрво. Заробљена жена је извучена и предата екипама Хитне медицинске помоћи.
Такође, ватрогасци-спасиоци из Новог Сада спасили су још четири особе од чега двоје деце из такси возила на које је пало дрво у Булевару Михајла Пупина.
Препоручујемо
ЗБОГ КВАРА НА ГЛАВНОМ ДОВОДУ: И данас проблем са водоснабдевањем Параћина и Ћуприје
21. 01. 2026. у 16:42
"ВИ СТЕ ЧОВЕК У ОЧАЈНОМ ПОЛОЖАЈУ" Орбан упутио бруталну поруку Зеленском: Свако ће добити оно што заслужује
МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан упутио је поруку украјинском председнику Владимиру Зеленском на друштвеној мрежи Икс у којој наводи да му се чини да "нећемо моћи да дођемо до разумевања".
22. 01. 2026. у 17:27
ТРАМП САОПШТИО УДАРНУ ВЕСТ О ГРЕНЛАНДУ У ДАВОСУ
ПРЕДСЕДНИК САД Доналд Трамп рекао је да неће користити силу против Гренланда.
21. 01. 2026. у 15:13
КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)
БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.
22. 01. 2026. у 10:10
Коментари (0)