УКЛАЊАЈУ УРУШЕНЕ ОБЈЕКТЕ: Наставља се уређење Викенд насеља на Палићу

Јелена Лемајић

05. 07. 2023. у 16:23

ПРЕДУЗЕЋЕ "Парк Палић" наставља са реализацијом пројекта уређења Викенд насеља, те је после 13, ових дана уклоњено још два урушена објекта.

УКЛАЊАЈУ УРУШЕНЕ ОБЈЕКТЕ: Наставља се уређење Викенд насеља на Палићу

фото: Парк Палић

- Као резултат препознавања заједничког циља да Викенд насеље на Палићу од неуређене, оронуле и неприступачне урбанистичке целине поново постане функционалан и атрактиван део Палића, власници појединих објеката већ су кренули у реализацију договорених активности - објашњавају из предузећа "Парк Палић".

- Уважавајући значај овог објекта, предузеће "Адам шпед" је, у складу са постигнутим договором, прошле недеље о свом трошку већ уклонило два објекта на својим парцелама уз само шеталиште, а у току је процедура за добијање потребних дозвола за уклањање трећег, на самом улазу у Викенд насеље.

Надлежни очекују да ће и друга предузећа која у свом власништву имају објекте за рушење или санацију пружити свој допринос у складу са Планом детаљне регулације за Викенд насеље и пројектом уређења овог дела Палића.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.

17. 03. 2026. у 19:10

Коментари (0)

ВОЈИСЛАВ ШЕШЕЉ: Морам да саопштим вест која су ми јавили пре неколико минута