САГА О КОШАРЦИ И ПРИЈАТЕЉСТВУ: Промоција књиге "Капитен" у краљевачкој библиотеци

Горан Ћировић

07. 06. 2023. у 13:23

У Народној библиотеци „Стефан Првовенчани“ у Краљеву у петак ће, 9. јуна, бити представљена биографска књига „Капитен“ Драгана Соколва, посвећена кошаркашу Николи Лепојевићу, једном од најбољих наших играча у Русији.

САГА О КОШАРЦИ И ПРИЈАТЕЉСТВУ: Промоција књиге Капитен у краљевачкој библиотеци

НБ Стефан Првовенчани

Стасао као играч у краљевачкој Слоги, Лепојевић је током своје каријере која је трајала 23 године наступао за клубове из осам земаља, а највише успеха имао је у руској лиги у којој је провео 13 година.

Проглашаван је најбољим играчем и стрелцем руске лиге, био је капитен КК „Универзитет“ из Сургута са којим је 2016. освојио титулу, и управо због тога књига и носи назив - „Капитен“.

Како се наводи у најави, књига је искрено сведочанство Драгана Соколова о њговом пријатељству са Лепојевићем и управо ће њих двојица и учествовати у програму који почиње у 18 сати.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.

20. 12. 2025. у 09:41

Коментари (0)

Где купити зимске јакне које заиста греју и прате вас целу сезону