ЗБОГ радова које изводи Електродиструбуција Србије, на редовном годишњем одржавању трафостанице која снабдева електричном енергијом градски Водовод, на изворишту, доћи ће до прекида снабдевања бунарских пумпи електричном енергијом, а самим тим и до прекида водоснабдевања града, у уторак 6. јуна од 8 до 12.30 часова.
У ОКВИРУ редовног одржавања путне инфраструктуре, у понедељак, 27. јула почињу радови на поправци коловозне конструкције у Улици Тешана Подруговића у насељу Петроварадин.
Спектакуларним концертом Александара Софронијевића, једног од најцењенијих и најпознатијих солиста на хармоници у читавом региону и његовог оркестра „Мајстори за душу“, на Тргу српских ратника у центру Краљева спуштена је завеса на Фестивал „Златне хармонике“ који је по пети пут успешно организовао овдашњи Културни центар „Рибница“.
Према подацима Републичког завода за статистику, просечна мајска зарада, без пореза и доприноса, у Краљеву је износила 101.750 динара, што је за 16.648 динара мање од републичког просека од 118.398.
ЗАХВАЉУЈУЋИ Комесаријату за избеглице и миграције (КИРС) и Граду Јагодина, девет породица избеглих и интерно расељених са КиМ решило је питање крова над главом у тој општини на основу уговора који су им уручени.
Коментари (0)