У ОВОМ ГРАДУ ВОДА НЕ СМЕ ДА СЕ ПИЈЕ СА ЈАВНИХ ЧЕСАМА: Санитарна инспекција донела решење

С.БАБОВИЋ

31. 05. 2023. у 14:52

ВОДА са три јавне чесме на територији Крушевца није исправна за пиће, упозорили су у Градској управи, позивајући се на управо донето решење санитарне инспекције.

У ОВОМ ГРАДУ ВОДА НЕ СМЕ ДА СЕ ПИЈЕ СА ЈАВНИХ ЧЕСАМА: Санитарна инспекција донела решење

Фото: С. Б.

Јавне чесме код Цркве Пресвете Богородице на Расини и две јавне чесме у околини града, у насељеним местима Велика Ломница и Бела Вода тренутно немају исправну воду.

- Дистрибуција воде, која се користи за пиће, забрањена је због здравствене неисправности, на основу решења санитарног инспектора Министарства здравља - предочено је у Градској управи Крушевац.

Упозорења на исправност воде на јавним чесмама у Крушевцу су на снази бар једном у току године

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.

11. 12. 2025. у 16:22

ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од 45 и плаћаћемо је још

ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од '45 и плаћаћемо је још

ГЛУМАЦ Никола Пејаковић одушевљава публику широм региона улогом Момчила у серији "Тврђава", која се бави ратним деведесетим и распадом некадашње државе Југославије.

13. 12. 2025. у 15:33

Коментари (0)

ПРЕКО НОЋИ ЈЕ НЕСТАЛО Боби пропао бизнис