ДОДЕЉЕНЕ МЕДАЉЕ: Одбојкаши „Војводине“ кадетски прваци Србије

Душанка Новковић

22. 05. 2023. у 09:20

ПОБЕДОМ над одбојкашима београдске „Црвене звезде“, „Војводина“ из Новог Сада освојила је државно кадетско првенство, одржано у Спортском центру у Пожаревцу.

ДОДЕЉЕНЕ МЕДАЉЕ: Одбојкаши „Војводине“ кадетски прваци Србије

Спортски центар у Пожаревцу

До шампионске титуле „Војводина“ је стигла након финалне борбе у којој је тријумфовала резултатом 3:1 у сетовима. Треће место освојила је екипа „Партизана“ из Београда, победом од 3:1 у мечу против домаћег „Младог радника“.

Поред медаља и пехара, додељене су и награде за најбоље појединце турнира.

За најбољег играча проглашен је Никола Брборић из „Војводине“, за најбољег дизача Матија Милановић, такође из „Војводине“, а за најбољег примача Игњат Допуђ из „Партизана“. Најбољи коректор био је Лука Стефановић из „Црвене звезде“, најбољи средњи блокер Петар Алексић из „Младог радника“, а најбољи либеро Вук Недић из „Војводине“.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)

ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)

БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.

26. 02. 2026. у 11:01

Коментари (0)

НИКО НИЈЕ ПИТАО ЈЕСАМ ЛИ УМРО: Чувени Фарук из серије Луд, збуњен, нормалан тешко болестан