БРИГА ЗА БЕЗБЕДНОСТ ДЕЦЕ: Параћин даривао 58 ауто-седишта за децу
ПО конкурсу и на основу Одлуке Општинског већа, локална самоуправа у Параћину поклонила је 58 ауто-седишта за децу родитељима истог броја лањских прворођених беба.
Фото: Д.М.
Подела је обављена у згради Регионалног иновационог стартап центра, а председник општине Параћин Владимир Милићевић је том приликом истакао да локална самоуправа и на овај начин показује бригу за безбедност најмлађих суграђана у саобраћају.
Како се ауто-седишта користе родитељи су могли да науче на презентацији која је уприличена том приликом.
Посебна погодност је што се та седишта могу подешавати, па ће малишани моћи да их користе дужи низ година.
Препоручујемо
Културни стуб града на Ибру: Народни музеј у Краљеву основан пре 76 година
01. 05. 2026. у 19:24
Будилица за уснули град: Традиционална првомајска манифестација у Краљеву
01. 05. 2026. у 10:14
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника
Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.
28. 04. 2026. у 20:51
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
Најгори грех у кући: Зашто вас прате невоље иако се трудите да будете праведни
ОТКРИЈТЕ који је то најгори грех у кући који блокира успех и радост. Практични савети за повратак мира и слоге.
01. 05. 2026. у 21:38
Коментари (0)