ОДОБРЕНО 19 ПРОЈЕКАТА: Суфинансирање инвестиционог одржавања стамбених зграда

Горан Ћировић

07. 05. 2023. у 22:33

НАКОН Јавног позива, одлуком краљевачког Градског већа, овдашња Градска управа суфинансираће укупно 19 пројеката инвестиционог одржавања и унапређења услова у стамбеним зградама на територији града на Ибру.

ОДОБРЕНО 19 ПРОЈЕКАТА: Суфинансирање инвестиционог одржавања стамбених зграда

Г.Шљивић

За ову намену је, као и прошле године, из градске касе издвојено укупно 30 милиона динара, а од 19 одобрених пројеката три се односе на уређење и одржавање фасада, 11 на санацију кровова и кровних конструкција, четири на обнову лифтова, док су једним пројектом предвиђени радови на заједничким деловима зграде.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВАКЦИНА ПРОТИВ РАКА СТИЖЕ У СРБИЈУ: Добијамо је одмах после Руса, ево када ће је примити наши пацијенти

ВАКЦИНА ПРОТИВ РАКА СТИЖЕ У СРБИЈУ: Добијамо је одмах после Руса, ево када ће је примити наши пацијенти

МИНИСТАР без портфеља задужен за област међународне економске сарадње Ненад Поповић изјавио је данас да ће у мају први пацијенти у Русији примити вакцину против рака, а да ће пацијенти из Србије бити први који ће одмах после руских, крајем године, примити ту вакцину.

12. 02. 2026. у 09:41

Коментари (0)

МНОГО МИ ЈЕ КРИВО, БИО ЈЕ У ПРАВУ: Софра због ЈЕДНОГ жали што није послушао Сашу Поповића - Све сам мислио није време, а требао сам