„ЈЕДНО ПРОШЛО ДОБА“: У четвртак у Костолцу вече посвећено Корнелију Ковачу

Душанка Новковић

26. 04. 2023. у 16:45

У четвртак, 27. априла, од 20 сати, у Дому културе у Костолцу на програму је вече посвећено нашем познатом композитору поп музике Корнелију Ковачу (1942-2022), под називом „Једно прошло доба“.

„ЈЕДНО ПРОШЛО ДОБА“: У четвртак у Костолцу вече посвећено Корнелију Ковачу

Центар за културу Костолац

У програму учествује пожаревачки камерни хор „Одјек“ са пријатељима, а њихов гости биће Никола Јанковић Шопка. Организатор концерта је Центар за културу, а покровитељ градска општина Костолац.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ФИЦО ЗАГРМЕО: Оно што Брисел ради Србији нема никакве везе са здравим разумом!

ФИЦО ЗАГРМЕО: Оно што Брисел ради Србији нема никакве везе са здравим разумом!

ПРЕМИЈЕР Словачке Роберт Фицо изјавио је данас да ће на самиту ЕУ - Западни Балкан говорити у корист Србије, као и да оно што ЕУ ради Србији нема везе са здравим разумом и да је кажњавају због њених суверених ставова.

17. 12. 2025. у 15:34

СРБЕ СУ РАСТРГЛИ, РАСТРГЛИ СУ ЈЕДАН НАРОД Путин жестоко ударио по Европи: Тамо нема цивилизације, само деградације!

"СРБЕ СУ РАСТРГЛИ, РАСТРГЛИ СУ ЈЕДАН НАРОД" Путин жестоко ударио по Европи: Тамо нема цивилизације, само деградације!

ИСПОСТАВИЛО се да на Западу нема никакве цивилизације, већ само континуирана деградација, изјавио је председник Русије Владимир Путин на проширеном колегијуму Министарства одбране Русије.

17. 12. 2025. у 13:13

Коментари (0)

СРБИЈА И АЛБАНИЈА ОДЛУЧУЈУ - ИДЕ ЛИ СРБИЈА НА ОЛИМПИЈАДУ? Тако је решено на светском нивоу...