ПОЗНАВАОЦИ ЈУВЕЛИРСКОГ ЗАНАТА: Изложба уметничког накита у Лесковцу
У галерији Лесковачког културног центра, од сутра до 5. маја, биће постављена изложба накита четири ауторке образоване на уметничким факултетима.
фото: И.Митић
На изложби уметничког накита под називом „Фузија04“ биће представљени радови Деспине Црнчевић, Данијеле Шћекић, Марије Радосављевић и Иване Станковић.
Оне су, као познаваоци јувелирског заната, објединиле више различитих техника као што су традиционални филигран, технике ливења, фасовања, фузија, модерна сребрна глина и епокси смола.
Препоручујемо
САБРАНА ДЕЛА БРАНКА МИЉКОВИЋА: Трибина у лесковачкој Народној библиотеци
19. 04. 2023. у 13:20
СУД ОДБИО ЖАЛБУ ТУЖИЛАШТВА: Правоснажно окончан поступак због напада мачетом у Лесковцу
18. 04. 2023. у 15:55
ПОДРШКА СОЦИЈАЛНОЈ ЗАШТИТИ: Одобрено 50 пројеката које је поднело 30 удружења
18. 04. 2023. у 16:29
СПРЕМА СЕ ВЕЛИКИ СУКОБ? ОГЛАСИЛО СЕ МИНИСТАРСТВО: На столу план евакуације туриста у случају рата
ИЗРАЕЛСКО Министарство туризма саопштило је данас да је припремило план за евакуацију око 42.000 туриста који се тренутно налазе у Израелу, уколико земља буде приморана да затвори свој ваздушни простор због страха од новог сукоба са Ираном.
26. 01. 2026. у 14:07
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује
НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. у 14:21
ДЕВАЛВИРАЛА ЈЕ ЈУТАРЊИ Колега оштро о Јовани: "Имам проблем што ради на националној телевизији"
ВОДИТЕЉ Огњен Несторовић без улепшавања и задршке проговорио је о свом односу са Јованом Јеремић, колегиницом која данас ради у медијској кући у којој је он некада градио своју новинарску и водитељску каријеру.
25. 01. 2026. у 20:42
Коментари (0)