ВИКТОРУ 50.000 ДИНАРА ОД ГРАДА ВРШЦА: Стигли дарови за прворођену бебу у 2023. години

Јелена Баљак

31. 03. 2023. у 15:44

ЧЛАНИЦА Градског већа за социјална питања Маја Ристић Лажетић данас је у име Града Вршца посетила прворођену бебу у 2023. години и том приликом поносним родитељима Млађани и Ненаду Станкову уручила поклоне.

ВИКТОРУ 50.000 ДИНАРА ОД ГРАДА ВРШЦА: Стигли дарови за прворођену бебу у 2023. години

Фото: Град Вршац

Мали Виктор, који је на свет дошао 3. јануара у 9 часова и 22 минута, традиционално је од локалне самоуправе добио чек на 50.000 динара, пакет козметике и опреме за бебе, као и златни дукат.

Већница је том приликом истакла да је локална самоуправа од 1. јануара почела да примењује нову одлуку о праву на родитељски додатак за прво, друго и треће дете, у износу од по 30.000 динара.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.

11. 12. 2025. у 16:22

Коментари (0)

ДР НОВОСТИ: Зашто је трансплантација обрва толико популарна међу женском популацијом?