ПОТРАГА ЗА ПРОТИВГРАДНИМ СТРЕЛЦИМА: Бојник упутио позив на састанак

На територији Бојника траже се стрелци за четири противградне станице у селима ове општине.

ПОТРАГА ЗА ПРОТИВГРАДНИМ СТРЕЛЦИМА: Бојник упутио позив на састанак

фото: И.Митић

Зато је из локалне самоуправе, у сарадњи са Радарским центром „Кукавица“, упућен позив заинтерсованим грађанима да се јаве пољопривредној служби у Бојнику.

Надлежни све заинтересоване позивају да дођу и на разговор, који ће бити одржан у сали Скупштине општине Бојник, заказан за 29. март у 11 часова.

Места за људе који би желели да се баве противградном заштитом упражњена су у селима Лапотинце, Ивање, Горњи Брестовац и Лозане.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати

ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: "Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати"

ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп продужио је данас ванредно стање на националном нивоу у вези са Западним Балканом, у складу са Законом о међународним ванредним економским овлашћењима, објављено је данас на сајту Федералног регистра САД.

24. 06. 2026. у 17:38 >> 17:45

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.

24. 06. 2026. у 18:41

Коментари (0)

ОВО СУ СВИ ЧЕКАЛИ! Креће нокаут фаза, верујемо у једног од домаћина