РАСПОДЕЛА НА ОСНОВУ КОНКУРСА; Црквама на подручју града Пожаревца додељено 8,5 милиона динара
КОМИСИЈА града Пожаревца донела је одлуку о расподели 8,5 милиона динара намењених црквама и верским заједницама, на основу конкурса за финанансирање њихових програма.
Д.Н.
Црква у Пољани добиће два милиона, цркве у Живици и Батовцу по 1,5 милион, а црква у Дрмну 700.000. Две пожаревачке цркве – Свете Петке и Светог Николе, добиће два милиона, односно 800.000 динара.
Препоручујемо
ПОСТАВЉЕНЕ И ЗАШТИТНЕ ОГРАДЕ: Орезивање платана у Пожаревцу уз асистенцију полиције
27. 02. 2023. у 11:24
ЗА СПОРТСКА УДРУЖЕЊА 12 МИЛИОНА: Општина Ириг одрешила кесу за спортисте
26. 02. 2023. у 10:46
НАГРАДА ЗА НАЈБОЉИ СТУДЕНТСКИ РАД: Универзитет у Београду расписао конкурс
25. 02. 2023. у 19:46
"РУСИ, ИДИТЕ КУЋИ!" Језива политичка порука са трга у Будимпешти, Мађар већ почео да ради по налогу Брисела (ВИДЕО)
ВЕЛИКИ политички заокрет у Мађарској најавио је лидер опозиционе Тисе Петар Мађар, који је после изборне победе поручио да земљу чека обнова пуног учешћа у Европској унији и НАТО, миран пренос власти и озбиљно преуређење државног врха.
13. 04. 2026. у 07:27
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
ТРАГАЧ ИЗ "ПОТЕРЕ" СЕ СРУШИО НА ПОД УСРЕД ЕМИСИЈЕ: Настао мук у студију, видите реакцију Мемедовића (ВИДЕО)
ВОДИТЕЉ је поставио такмичару питање након којег је у студију уследила неочекивано забавна и занимљива ситуација.
14. 04. 2026. у 08:09
Коментари (0)