КАКО ЈЕ ТО РАДИТИ У ПОЛИЦИЈИ: Занимљив пројекат ОШ "Стеван Јаковљевић" у Параћину

УЧЕНИЦИ 3/2 Основне школе „Стеван Јаковљевић“ у Параћину са својом учитељицом Горданом Милосављевић били су гости полицијске станице у Параћину.

КАКО ЈЕ ТО РАДИТИ У ПОЛИЦИЈИ: Занимљив пројекат ОШ Стеван Јаковљевић у Параћину

Фото: Фесјбук/Стеван Јаковљевић

Не, није био „Дан отворених врата“, ни нешто слично.

У питању је занимљив пројекат који се реализује у овој школи под називом „Гост родитељ: питај и сазнај више“. Због тога је тата ученика Вука Илића позвао његове школске другаре у госте и представио им своје занимање, уз подршку осталих полицијских службеника параћинске станице.

Вукови вршњаци су имали безброј питања током обиласка целе полицијске станице. Разгледали су и пробали заштитну опрему, уз надзор, ушли су у полицијска возила и испробали за тренутак сирене.

Било је и оних који су се интересовали за поновне отварање стручне школе у Сремској Каменици.

На крају су се сви сложили да је посета оправдала очекивања и да пројекат треба наставити јер има још доста занимања са којима радознале основце треба упознати.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ! Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.

06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21

Коментари (0)

ЗЛАТНА БАЈКА О ХУМАНОСТИ: Фондације  Mozzart , НОРБС Плус и Небојша Миловановић заједно за Тиршову