ЖЕНАМА С ЉУБАВЉУ, За Осми март Кикинђанкама поклон концерт „Освајача“

Рада Шегрт
Рада Шегрт

17. 02. 2023. у 10:36

ТУРИСТИЧКА организација и Град Кикинда настављају традицију организовања бесплатних концерата за празнике.

ЖЕНАМА С ЉУБАВЉУ, За Осми март Кикинђанкама поклон концерт „Освајача“

Фото: Туристичка организација Кикинде

Тако ће бити и ове године за празник жена, Осми март, када ће суграђанкама поклонити још један концерт. Како је најављено из Туристичке организације, поводом Дана жена у хали Спортског центра „Језеро“ концерт ће одржати група „Освајачи“. Почетак је у 19 сати, а улазак за публику је бесплатан. Овај концерт носи већ традиционални назив за овај празник „Женама с љубављу“.

Осим овог, град је суграђанима поклонио концерт и 14. фебуара, када су, поводом Светог Труфуна и Дана заљубљених, у Народном позоришту, наступили Александар Дујин и његов оркестар и солисткиње Невена Рељин и Вања Манић Матић. И овај концерт је, наравно, за публику био бесплатан.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

РУСКА Спољна обавештајна служба (СВР) наводно је разматрала планове за утицај на изборе у Мађарској, укључујући и инсценирање атентата на премијера Виктора Орбана, у циљу јачања подршке Орбану, показује интерни документ до којег су дошле европске службе безбедности, пише данас Вашингтон пост (WП).

21. 03. 2026. у 13:35

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.

17. 03. 2026. у 19:10

Коментари (0)

ВОЈИСЛАВ ШЕШЕЉ: Морам да саопштим вест која су ми јавили пре неколико минута