ОБЕЗБЕЂЕН НОВАЦ ЗА ПОРОДИЦЕ: Породицама са близанцима и тројкама по 12 хиљада
ПОРОДИЦЕ са дуплим близанцима и тројкама на територији града месечно ће и ове године примати по 12 хиљада динара, одлучено је на јуче одржаној седници Градског већа.
Фото Н. Живановић
На територији града шест породица прима ову врсту материјалне помоћи. Они су, како је речено Новостима затражили повећање ових месечних примања, али тако нешто се може разматрати тек након ребаланса буџета.
Подсећамо да су се ови родитељи прошлог месеца одрекли примања како би помогли породици која има болесно дете.
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од '45 и плаћаћемо је још
ГЛУМАЦ Никола Пејаковић одушевљава публику широм региона улогом Момчила у серији "Тврђава", која се бави ратним деведесетим и распадом некадашње државе Југославије.
13. 12. 2025. у 15:33
Коментари (0)