МИЛЕНКО СЕБИЋ УЗ ИВАНУ ВУЛЕТУ: Проглашени најбољи спортисти Новог Сада у години на измаку
ИВАНА Вулета, атлетичарка Војводине и Миленко Себић, стрелац дружине „Нови Сад 1790“, најбољи су спортисти Новог Сада у 2022. години у избору Градског спортског савеза и спортских новинара.
С.Б.
Најбољи тренер је Слободан Бошкан, стратег одбојкаша Војводине, који су понели и епитет најуспешнијег клуба у целини, док је најбоља женска екипа, Стонотениски клуб Нови Сад, а најбоља мушка, рукометаши Војводине.
Најбољи јуниори су Жељана Благојевић, џудисткиња Славије и Богдан Брешћански, млади ватерполиста Војводине, док је најбоља спортисткиња у конкуренцији особа са инвалидитетом, Нада Матић, стонотенисерка „Спин-а“.
Спецјална признања припала су тандему у текболу, Богдану Маројевићу и Николи Митру, Михајлу Васићу, баскеташу “три на три“, ватерполисткињама Војводине и Савезу за школски спорт.
Лауреатима су данас на свечаности у амфитеатру "Спенс-а", награде уручили Огњен Цвјетићанин, члан градског већа за спорт и Мићо Радановић, председник Градског спортског савеза.
Они су нагласили да су поносни на новосадске спортисте и резултате које су остварили у години на измаку као и да ће улагања у оне који граду доносе пехаре и медаље, бити још виша догодине.
Препоручујемо
"ЈЕЛКА СА ПОРУКОМ ЗА НОВИ САД": Празнична акција за децу и омладину на Старој Детелинари
20. 12. 2022. у 18:37
"РУСИ, ИДИТЕ КУЋИ!" Језива политичка порука са трга у Будимпешти, Мађар већ почео да ради по налогу Брисела (ВИДЕО)
ВЕЛИКИ политички заокрет у Мађарској најавио је лидер опозиционе Тисе Петар Мађар, који је после изборне победе поручио да земљу чека обнова пуног учешћа у Европској унији и НАТО, миран пренос власти и озбиљно преуређење државног врха.
13. 04. 2026. у 07:27
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
САМОУБИСТВО БИВШЕГ МИНИСТРА МУП-А ИСПРЕД СКУПШТИНЕ: Оставио 3 коверте, одузео себи живот због Хашког трибунала
На данашњи дан, 11. априла 2002. године, на улазу у здање Дома Народне Скупштине Србије (тадашње Скупштине СРЈ) у Београду, бивши министар унутрашњих послова Србије Влајко Стојиљковић извршио је самоубиство, непосредно након усвајања Закона о сарадњи са Хашким трибуналом. Преминуо је два дана касније од последица рањавања.
11. 04. 2026. у 21:30 >> 21:39
Коментари (0)