БАЈКЕРИ У КИКИНДИ ПОСТАЛИ ДЕДА МРАЗЕВИ: Однели пакетиће деци у болници (ФОТО)
ДЕСЕТОРО малишана који се тренутно лече не Дечјем одељењу Опште болнице у Кикинди данас је добило новогодишње пакетиће. Поклоне су им донели Деда Мразеви на моторима, односно чланови Мото-клуба „Банатски бајкери“.
фото: Р. Шегрт
Они се, сада већ традиционално сваке године, самостално организују тако да прикупе новогодишње поклоне за децу која су у болници, а дарове деле и деци у вртићима.
- Већ смо поделили пакетиће деци чланова Удружења оболелих од мултипласклерозе, данас смо уручили поклоне на Дечјем одељењу болнице, а посетићемо и децу у вртићима „Бамби“, „Пчелица“ и „Наша радост“. Наши спонзори обезбедили су око 200 пакетића, а нашим члановима је задовољство да их поделимо деци, јер је то за њих велика радост. Осмеси и задовољна лица деце су оно што желимо да видимо – изјавио је Петар Мирков, председник Управног одбора Мото-клуба „Банатски бајкери“ .
Педијатар Биљана Племић и директорка Опште болнице у Кикинди др Весна Томин захвалиле су бајкерима што су обрадовали децу која су на лечењу и један дан учинили посебним за њих. Др Племић је објаснила да су сва деца, која су на болничком лечењу, у стабилном стању, јер се лече од вирусних инфекција, учесталих за ово доба године, тако да ће многа од њих ускоро изаћи на кућни опоравак.
Препоручујемо
МАЈА ГОЈКОВИЋ О БОРБИ ЗА ДРУШТВО БЕЗ НАСИЉА Положај жена све бољи и бољи
09. 12. 2025. у 20:00
СВЕЧАНО ОТВОРЕНЕ НОВА ЗГРАДА МЗ И ОБНОВЉЕНА САЛУ СОКОЛСКОГ ДРУШТВА Футогу по заслузи
09. 12. 2025. у 16:29
ВЕЛИКО УПОЗОРЕЊЕ ВУЧИЋА: За годину и по дана суочићемо се са великим ратом, нико више не жели да слуша другу страну
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић рекао је данас, на форуму "ГЛОБСЕЦ БЕЛТАЛКС: Београдски економски разговори", да више нема рационалности у међународној политици и да се ускоро спрема велики сукоб.
09. 12. 2025. у 20:57
НОВО РЕШЕЊЕ ЗА УКРАЈИНУ: Европа прави план у случају да се САД повуку из конфликта
ЕВРОПСКЕ дипломате припремају сценарио подршке Украјини у случају повлачења САД из конфликта, преноси Блумберг, позивајући се на изворе.
07. 12. 2025. у 13:19
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)