ПРИЛИКА ЗА ДОБРОВОЉНЕ ДАВАОЦЕ КРВИ: У понедељак акција у два села Средњобанатске општине
ЦРВЕНИ крст из Житишта, у понедељак 12. децембра, организује акцију добровољног давања крви у два села ове Средњобанатске општине, Банатском Карађорђеву и Новом Итебеју.
Црвени крст Житиште
Хумани мештани поменутих села, у понедељак 12 децембра имаће прилику да добровљно дају крв, у Банатском Карађорђеву у просторијама Месне заједнице, од 9 до 10.30 часова и у Дому културе у Новом Итебеју, у термину од 11 до 12.30.
Уз позив хуманим мештанима да се одазову акцији, из Црвеног крста у Житишту подсећају даваоце да обрате пажњу које лекове не смеју да пију пре него што дају крв.
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од '45 и плаћаћемо је још
ГЛУМАЦ Никола Пејаковић одушевљава публику широм региона улогом Момчила у серији "Тврђава", која се бави ратним деведесетим и распадом некадашње државе Југославије.
13. 12. 2025. у 15:33
Коментари (0)