ЈЕДНА САОБРАЋАЈКА: Извештај пиротске полиције за претходна 24 часа

НА подручју пиротске Полицијске управе, која покрива округ и источни крак Коридора 10, у последња 24 часа догодила се једна саобраћна несрећа са мањом материјалоном штетом.

ЈЕДНА САОБРАЋАЈКА: Извештај пиротске полиције за претходна 24 часа

В.Ћ.

Уз ову констатацију, у Полицијској управи наводе да је на државном путу 2А реда, код села Осмаково, у току санирање одрона и стабилизација косине, односно укљањање материјала.

Сходно томе, саобраћај на овом делу пута од Пирота ка Белој Паланци и даље ка Нишу, одвија се наизменичним пропуштањем возила десном траком у смеру ка Пироту, кажу у полицији и апелују на возаче да прилагоде брзину условима пута.

Иначе, сви путеви у Пиротском округу  су проходни и безбедни,а  видљивост је добра.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

АМЕРИКАНЦИ БРУЈЕ: Вучић најавио куповину HQ-9, Србија би могла да има најмоћнији ПВО систем у Европи!

АМЕРИКАНЦИ БРУЈЕ: Вучић најавио куповину HQ-9, Србија би могла да има најмоћнији ПВО систем у Европи!

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је јуче, током приказа нових и модернизованих средстава и система Војске Србије на војном аеродрому у Батајници, да ће Србија набавити кинески противваздухопловни систем дугог домета HQ-9, који западни војни аналитичари оцењују као пандан руском С-300, док поједине анализе његове способности пореде и са системом С-400.

29. 06. 2026. у 15:26 >> 15:52

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.

24. 06. 2026. у 18:41

Коментари (0)

ДНЕВНО ЗАРАЂУЈЕ 300.000: Ево чиме се бави Мирко Шијан