ПОБЕДНИЦИ СМОТРЕ "ЖИВКА МАТИЋ": Јелена, Валентино и представа "Др"

ЗА најбоље глумце Смотре драмских аматера Поморавља и Подунавља „Живка Матић“, одржане петнаести пут у Пожаревцу, проглашени су Јелена Стојадиновић и Валентино Ољача, за улоге у представама аматерских позоришта из Велике Плане и Малог Црнића - „Мрешћење шарана“ и „Др“.

ПОБЕДНИЦИ СМОТРЕ ЖИВКА МАТИЋ: Јелена, Валентино и представа Др

Центар за културу у Пожаревцу

Представа у којој је играо Ољача добила је још једно признање, јер је проглашена за најбољу, па ће, самим тим, бити одиграна у част победника на финалној вечери Сусрета варошких позоришта Србије „Миливојев штап и шешир“, који се одржавају у Пожаревцу током наредног фебруара.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ХРВАТСКА СЕ ОПАСНО НАОРУЖАВА: Стиже француско оружје, Загреб модернизује и немачке хаубице

ХРВАТСКА СЕ ОПАСНО НАОРУЖАВА: Стиже француско оружје, Загреб модернизује и немачке хаубице

ХРВАТСКА ће, осим набавке 18 нових самоходних хаубица "цезар" од Француске, модернизовати и 14 постојећих немачких "панцир" хаубица које је купила 2014. године, произлази из заједничке изјаве о појачаној сарадњи немачке и хрватске владе.

09. 06. 2026. у 12:21

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."

02. 06. 2026. у 21:24

Коментари (0)

СРАМ ВАС БИЛО! Фудбалери Швајцарске Џака и Родригез провоцирали - показивали албанског орла пред Мундијал