ПОДРШКА ЖЕНАМА ОБОЛЕЛИМ ОД РАКА ДОЈКЕ: Вожња бицикала у Градском парку

Дејан Ристић
Дејан Ристић

27. 09. 2022. у 15:09

У ЗНАК подршке оболелим женама оболелим од рака дојке, у Врању ће и ове године бити организована акциjа ,,Даj педалу раку".

ПОДРШКА ЖЕНАМА ОБОЛЕЛИМ ОД РАКА ДОЈКЕ: Вожња бицикала у Градском парку

D. Ristić

Симболична вожња бицикала заказана jе за суботу, 1. октобар, у 12.00 сати, у Градском парку. Организатори акциjе су Женски центар “Милица” и Град Врање, уз подршку Друштва онколошких пациjената из Врања.

У Србиjи годишње од карцинома доjке оболи 4.600 жена, а умре 1.600. Акциjа ,,Даj педалу раку", чиjи jе циљ подршка женама оболелим од карцинома, ове године биће организована у 30 градова у Србиjи, Словениjи и Хрватскоj. Октобар jе, иначе, месец борбе против рака доjке. 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.

28. 04. 2026. у 20:51

Коментари (0)

Штекаре! Сандра Африка жестоко о фудбалерима - Ни 50 евра да изваде за песму