БОРБА ЗА ТИТУЛУ Прва лига Србије у шаху до 30. септембра у Врњачкој Бањи

У организацији Шаховског савеза Србије у Врњачкој Бањи се до 30. септембра одржава Прва лига Србије у шаху.

БОРБА ЗА ТИТУЛУ Прва лига Србије у шаху до 30. септембра у Врњачкој Бањи

Општина Врњачка Бања

У борбама на шаховским таблама за наслов екипног шампиона Србије, као и за опстанак у прволигашкој конкуренцији, надмеће се 12 клубова са више од 100 пријављених такмичара, међу којима је 40 велемајстора и 90 играча са интернационалним титулама.

Због идеалних услова за оваква такмичења, у престоници српског континенталног туризма у марту наредне године биће одржано појединачно првенство старог континента на којем ће учествовати око 500 шахиста из читаве Европе, док ће се 2024. одржати Европски клупски куп у женској конкурецији.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине

ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине

ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.

01. 07. 2026. у 15:45

Коментари (0)

Комфор по мери клијената: Нова линија пакета АЛТА банке