ОД 1. СЕПТЕМБРА: Ново радно време Музеја у Зрењанину
КРАЈ летњег распуста и завршетак годишњих одмора по традицији диктирају и ново радно време Музеја у Зрењанину, који се од четвртка 1. септембра враћа на уобичајено, изложбени салони од 9 до 13.30 и 14 до 19.30 часова и суботом од 9 до 13 часова, док је радно време сталне музејске поставке од 8.30 до 19 часова и суботом од 8.30 до 12.30 часова.
Фото: Б. Г.
Тренутно је у току изложба радова зрењанинског фотографа Ивана Панчића „Ловац на светло и таму”, као и изложба гравираног стакла 19. и 20. века, док је као стална поставка изложено богато културно наслеђе старог Баната.
Препоручујемо
РЕТРОГРАДНИ МЕРКУР ОД 9. СЕПТЕМБРА: Проблеми и губитак новца прете ОВИМ знаковима
31. 08. 2022. у 13:48
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)
БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.
26. 02. 2026. у 11:01
ЦЕО РЕГИОН ЈЕ ЗГРОЖЕН! Ево шта је урадила такмичарка лажне државе Косово када је видела Српкињу на победничком постољу
БРУКА и срамота на једном од европских такмичења у теквондоу за младе у Сарајеву!
25. 02. 2026. у 11:35
ЈОШ МУ СЕ БОРЕ ЗА ЖИВОТ: Симптоми болести због које је хоспитализован Дачић - почетак је "веома обичан"
МИНИСТАР унутрашњих послова Ивица Дачић јуче је у тешком здравственом стању хитно смештен у болницу и прикључен на апарате.
26. 02. 2026. у 16:26
Коментари (0)