ПОЗИТИВАН СВАКИ ТРЕЋИ УЗОРАК: Епидемија вируса корона у Јабланичком округу
Завод за јавно здравље у Лесковцу, у последња 24 часа, добио је 352 резултата особа са територије Јабланичког округа које су узорковане ради анализа на инфекцију вирусом корона, а позитиван налаз добило је 128 пацијената.
Фото: И.М.
У Лесковцу је тестирано 249, а позитиван је 91 пацијент. Власотинце има 23, Бојник девет, Лебане четири, а Медвеђа једног новооболелог.
Међу њима је 49 запослених односно 27 незапослених особа, 44 пензионера, четворо деце, три ученика и један студент.
Из референтних лабораторија тренутно се чека на резултате анализа још 46 узорака пацијената који су претходних дана узорковани у здравственим установама округа.
Препоручујемо
СТРАВИЧАН УДЕС У ВАЉЕВУ: Аутомобил завршио на крову - Полиција на лицу места (ФОТО)
22. 12. 2025. у 09:38
У ВРАЊУ СУТРА ЗАСЕДА ГРАДСКО ВЕЋЕ: Усклађеност планираних и реализованих активности
16. 12. 2025. у 14:58
ТРАМП ДОНЕО ОДЛУКУ: Повлачи амбасадоре и дипломате из окружења Србије
АДМИНИСТРАЦИЈА америчког председника Доналда Трампа повлачи скоро 30 каријерних дипломата са амбасадорских и других високих позиција у дипломатским представништвима САД у свету.
22. 12. 2025. у 10:32
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета
РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.
20. 12. 2025. у 09:41
АМЕРИКАНАЦ ЈАСАН: "Украјинци, приватно, признају да ће изгубити Доњецк, али..."
ПОТПРЕДСЕДНИХ САД Џеј Ди Венс изјавио је данас да су територијална питања кључна тачка спорења у преговорима.
22. 12. 2025. у 19:29
Коментари (0)