УКЛАЊАЈУ ДИВЉЕ ДЕПОНИЈЕ: Уклањање смећа почело на неколико локација у ћупријској општини

У СКЛАДУ са уговором које су Министарство заштите животне средине и општина Ћуприја потписали прошлог месеца, на неколико локација у општини почело је уклањање дивљих депонија, саопштавају из општинског кабинета.

УКЛАЊАЈУ ДИВЉЕ ДЕПОНИЈЕ: Уклањање смећа почело на неколико локација у ћупријској општини

Фото:СО Ћуприја

Нажалост, постоји више депонија на којима су мештани бацали све што им је непотребно, попут кабастог отпада, шута и другог отпада.

За ову намену издвојено је 4 милиона динара, од чега ће ресорно министарство издвојити 3, а општина милион динара.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ! Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.

06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21

Коментари (0)

ОСВЕЖЕЊЕ, АДРЕНАЛИН И ПОРОДИЧНА ЗАБАВА: Водич кроз најбоље аква-паркове у Србији овог лета!