ЗА 20 ДОМАЋИНСТАВА: У Костолцу се гради водовод
У НАСЕЉУ „Дидино село“ у Костолцу, у току је изградња водоводне мреже, у дужини од 500 метара.
Градска управа у Пожаревцу
Овај пројекат реализује ЈКП „Водовод и канализација“, у сарадњи са локалним самоуправама Пожаревца и Костолца.
Након његовог завршетка, прикључак на водовод добиће 20 домаћинстава. Тиме ће овај део Костолца добити комплетну комуналну инфраструктуру, јер су у ранијем периоду изграђене и топловодна и канализациона мрежа.
"СРПСКА СЕ ТРУБА С КОСОВА ЧУЈЕ" ЗА ПОБЕДНИКА МАТЕЈУ: Оборен рекорд на Газиводама - Стотине младића и девојака пливало за Часни крст (ВИДЕО)
ПЛИВАЊЕ за Часни крст одржано је традиционално на језеру Газиводе. Овогодишњи победник је Матеја Касаловић.
19. 01. 2026. у 13:55
КАЛИНКА ЈЕ ИМАЛА 14 ГОДИНА КАД ЈЕ БРУТАЛНО УБИЈЕНА: Отац 30 година истраживао злочин, сви га сматрали лудим - права истина је шокирала свет!
АНДРЕ Бамберски је пензионер, а три деценије живота је посветио разоткривању смрти своје ћерке.
19. 01. 2026. у 13:58
МИРА АДАЊА ПОЛАК ПРОДАЛА СВУ ИМОВИНУ Није остало ништа: "Све што је могло да се прода, продала сам..."
ПРИВАТНОСТ никада није делила са широким аудиторијумом...
20. 01. 2026. у 09:05
Коментари (0)