ЈУЧЕ СЕДАМ ПОЗИТИВНИХ: У Параћину ковид се још не предаје

КОВИД-амбуланта Дома здравља у Параћину за уторак, 17. мај, евидентирала је укупно седам позитивних налаза на вирус корона.

ЈУЧЕ СЕДАМ ПОЗИТИВНИХ: У Параћину ковид се још не предаје

Фото: З. Рашић

Позитивна су била 4 антигенска теста од 45 урађених и још три ПЦР резултата која су стигла тог дана.

У односу на понедељак, број инфекција био је већи за четири. У уторак је порастао и број прегледа на 27, а чак 25 пацијената јавила су се први пут.

Корона се очигледно не да, мада је број прегледа и откривених инфекција у мају много мањи у односу на претходне месеце, што омогућава нормалан рад Дома здравља и пружање адекватне услуге осталим пацијентима, потврђује др Снежана Никодијевић из те установе.

Стабилна је ситуација и у црвеној зони Опште болнице, где је хоспитализовано свега неколико ковид-пацијената.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.

15. 05. 2026. у 13:16

Коментари (0)

НОВАК ЂОКОВИЋ ДОЖИВЕО ШОК: Ово се управо десило на Ролан Гаросу 2026!