У ПЕТРОВЦУ НА МЛАВИ: Сутра Сајам запошљавања

Душанка Новковић

19. 04. 2022. у 09:50

У СРЕДУ, 20. априла, у Петровцу на Млави одржаће се Сајам запошљавања, уз учешће 19 послодаваца.

У ПЕТРОВЦУ НА МЛАВИ: Сутра Сајам запошљавања

Д.Н.

Они ће понудити 71 слободно радно место у разним областима и занимањима као што су радници на техничком прегледу возила, магационери, трговци, административни радници, столари у производњи ПВЦ столарије и радници у услужним делатностима.

Сајам ће се одржати у Спортском центру, од 11 до 14 сати, у организацији испостава пожаревачке филијале НСЗ - Петровац на Млави и Жагубица.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПРИШТИНСКА АДМИНИСТРАЦИЈА УБРЗАНО ЧИСТИ ПОКРАЈИНУ ОД СРБА Хитно се огласило руско Министарство спољних послова - То је лицемерно!

"ПРИШТИНСКА АДМИНИСТРАЦИЈА УБРЗАНО ЧИСТИ ПОКРАЈИНУ ОД СРБА" Хитно се огласило руско Министарство спољних послова - "То је лицемерно!"

КОРИСТЕЋИ успех на недавним парлементарним изборима, приштинска администрација форсира чишћење покрајине од српског становништва, саопштено је из Министарства спољних послова Русије.

04. 02. 2026. у 13:32

Коментари (0)

МАЈКА МАЛОГ ЛАВА: Све што постоји у свету за лечење ове болести, Вучић и држава су омогућили да постоји и у Србији (ВИДЕО)