ДОБРЕ ВЕСТИ ИЗ ПЧИЊСКОГ ОКРУГА: Мање хоспитализованих и ковид позитивних
ПРЕМА последњим подацима Градског штаба за ванредне ситуације у Врању, на ковид 19 тестирано је 177 особе са територије Пчињског округа.
Фото: Д.Ристић
Анализе су показале да је 9 лица заражено коронавирусом, од чега 7 из Врања и по једно из Трговишта и Владичиног Хана. У осталим општинама Пчињског округа нису регистровани нови случајеви заражавања ковидом 19.
У ковид болници ЗЦ Врање хоспитализовано је 9 пацијената, сви су позитивни на коронавирус и са упалом плућа, док су 3 на кисеонику.
Током протеклог дана није било нових пријема на болничко лечење, а из болнице је отпуштен један пацијент.
БОНУС ВИДЕО:
ПОЧАСТ НАЈПЛЕМЕНИТИЈИМА И НАЈХУМАНИЈИМА: Уручене плакете у 59. акцији "Најплеменитији подвиг године"
Препоручујемо
ВЕЛИКО УПОЗОРЕЊЕ ВУЧИЋА: За годину и по дана суочићемо се са великим ратом, нико више не жели да слуша другу страну
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић рекао је данас, на форуму "ГЛОБСЕЦ БЕЛТАЛКС: Београдски економски разговори", да више нема рационалности у међународној политици и да се ускоро спрема велики сукоб.
09. 12. 2025. у 20:57
НОВО РЕШЕЊЕ ЗА УКРАЈИНУ: Европа прави план у случају да се САД повуку из конфликта
ЕВРОПСКЕ дипломате припремају сценарио подршке Украјини у случају повлачења САД из конфликта, преноси Блумберг, позивајући се на изворе.
07. 12. 2025. у 13:19
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)