КРУШЕВАЦ БЕЗ ГРЕЈАЊА: Чак 14 улица остало без топлотне енергије

У КРУШЕВЦУ је 14 улица остало без грејања услед хаварије која се догодила у Душановој улици број 50.

КРУШЕВАЦ БЕЗ ГРЕЈАЊА: Чак 14 улица остало без топлотне енергије

ФОТО: С. Бабовић

У Градској топлани наводе да су тренутно без топлотне енергије корисници у следећим улицама: Достијева, Поручника Божидара, 12. пешадијског пука, Видовданска, Бирчанинова, Душанова, Јована Дучића, Гогољева, Радована Милошевића, Краљевића Марка, Призренска, Церска, Светог Саве и Улица Бранка Миљковића.

Екипе Топлане су на терену и раде на отклањању квара.

ФОТО: С. Бабовић

 

БОНУС ВИДЕО:

ПОЖАР НА ЗВЕЗДАРИ: Гори напуштена кућа

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати

ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: "Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати"

ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп продужио је данас ванредно стање на националном нивоу у вези са Западним Балканом, у складу са Законом о међународним ванредним економским овлашћењима, објављено је данас на сајту Федералног регистра САД.

24. 06. 2026. у 17:38 >> 17:45

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.

24. 06. 2026. у 18:41

Коментари (0)

ПРИЧА О НАЈСТАРИЈЕМ СРПСКОМ КРСТУ