НА "ПУПИНУ" О ФИЗИЧКИМ АСПЕКТИМА ЖИВОТНЕ СРЕДИНЕ: Одржан састанак научно-програмског одбора
МЕЂУНАРОДНА конференција на тему физичких аспеката животне средине, коју организује Технички факултет Михајло Пупин из Зрењанина, одржаће се у овом граду од 31. марта до 2. априла.
фото: TF Mihajlo Pupin
Тим поводом, на Техничком факултету Михајло Пупин одржан је састанак чланова научно-програмског и организационог одбора, а проф. др Драгица Радосав, деканка факултета и председник организационог одбора Конференције, дочекала је и угостила колеге са Природно-математичког факултета у Нишу, Института за физику у Земуну, Природно-математичког факултета у Новом Саду и зрењанинског удружења Година Пупина.
Међународна Конференција о физичким аспектима животне средине је шеста коју факултет организује и прва слична у овој години.
БОНУС ВИДЕО:
КОМЕМОРАЦИЈА СНЕЖАНЕ ПАНТИЋ: Србија се опростила од карате легенде
Препоручујемо
УСТАНОВА КУЛТУРЕ И МУЗЕЈ ЖРТАВА ГЕНОЦИДА: Потписан протокол о сарадњи
15. 03. 2022. у 15:50
РЕАНИМОБИЛ ВРЕДАН 100 ХИЉАДА ЕВРА: Дом здравља у Зрењанину добио нову опрему (ФОТО)
15. 03. 2022. у 15:45
200 НОВООБОЛЕЛИХ ЗА НЕДЕЉУ ДАНА: Највише нових случајева у Зрењанину
15. 03. 2022. у 15:13
ИРАНСКИ КОМАНДОСИ ПРОНАШЛИ ПИЛОТА Ф-35: Заварали траг Американцима и ухапсили га
ИСЛАМСКА револуционарна гарда (ИРГЦ) лоцирала је и привела пилота обореног америчког ловца Ф-35 током операције потраге, јавља иранска агенција Нур њуз.
03. 04. 2026. у 16:39
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
ДОБИО ОДГОВОР: Шеф дипломатије БиХ бесан због Карлеуше
ПЕВАЧИЦУ Јелену Карлеушу узео је "на зуб" министар спољних послова Босне и Херцеговине, Елмедин Конаковић због медијског експонирања у држави.
04. 04. 2026. у 20:26
Коментари (0)