ЖИТИШТЕ УЛАЖЕ 8 МИЛИОНА: Потписан уговор о суфинансирању програма енергетске санације

ПРЕДСЕДНИЦА Скупштине општине Житиште Ивана Петрић потписала је уговор о суфинансирању програма енергетске санације за 2022. годину, на основу којег ће ова Средњобанатска општина уложити 8 милиона динара у програм енергетске санације стамбених зграда, породичних кућа и станова.

ЖИТИШТЕ УЛАЖЕ 8 МИЛИОНА: Потписан уговор о суфинансирању програма енергетске санације

Фото: А. Амижић

Уз 4 милиона динара буџетских средства локалне самоуправе, 4 милиона динара износи субвенција Министарства рударства и енергетике Републике Србије за финансирање и подстицање енергетске ефикасности.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

КЛАНИЦА У КОНСТАНТИНОВКИ: Украјинци беже, Руси јуришају са исуканим бајонетима

КЛАНИЦА У КОНСТАНТИНОВКИ: Украјинци беже, Руси јуришају са исуканим бајонетима

КОМАНДАНТ батаљона је изјавио да украјинске оружане снаге избегавају борбу лаког оружја у Константиновки. Према његовим речима, током чишћења насеља, украјински војници покушавају да избегну блиску борбу, јер су инфериорни у односу на руске јединице у ватреним обрачунима.

01. 07. 2026. у 15:48 >> 15:55

ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине

ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине

ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.

01. 07. 2026. у 15:45

Коментари (0)

СРБИЈА ЈЕ ВЕЋ „ПРЕСУДИЛА“: Овај играч осваја Златну копачку, Роналдо на квоти 22, а ево где је Меси